wszystkie

REJESTRUJ

Dla Uslugodawcow

Stworzyliśmy oprogramowanie skomplikowane a zarazem intuicyjne, tanie, ale wysokiej jakości odpowiadające na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych klientów, ale i uniwersalne. Nasz produkt nie jest dla wszystkich, kierujemy go do właścicieli gabinetów i salonów, obiektów rekreacyjnych i sportowych którzy rozumieją potrzeby swoich klientów.

 

Wszystko czego potrzebujesz, znajduje się tutaj.


1.    Utrzymuj swoich klientów szczęśliwych i lojalnych. Twoi klienci będą zachwyceni jeżeli dasz im możliwość rezerwacji wizyt online. To zajmie im tylko 30 sekund. Nie jesteś w stanie załatwić tego szybciej, a po godzinach pracy wcale nie masz takiej możliwości! Szczęśliwy i zadowolony klient to najlepsza rekomendacja.


2.    Większa liczba klientów. Każdy właściciel konta w Morten.pl otrzymuje od nas profesjonalną wizytówkę. Z pełnymi danymi teleadresowymi, mapką Google, opisem świadczonych usług oraz zdjęciami gabinetu, czy salonu. Nasi specjaliści zadbają, aby Twoja wizytówka była w Google na wysokich pozycjach. Daj się znaleźć nowym klientom. Udostępnienie rezerwacji online 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu to najlepsza rzecz jaką możesz im zaoferować, aby rozwijać swój biznes również online.


3.    Oszczędzaj czas i pieniądze. Morten nie działa tylko dla Twoich klientów. Działa również dla Ciebie i Twoich pracowników – dzięki niemu unikniesz dublowania zajęć, widzisz obciążenie swoich pracowników. Dzięki powiadomieniom SMS klienci nie zapomną o wizycie. Możesz ich również za pomocą SMS bądź email informować o nowych usługach, czy promocjach.


4.    Platforma w pełni internetowa - System Morten został zaprojektowany w modelu SaaS (software as a service – oprogramowanie jako usługa). Dzięki temu udostępniamy klientom system online wraz z jego pełną funkcjonalnością (również aktualizacja i archiwizacja danych) bez konieczności kosztownej instalacji infrastrukturze klienta. To nasz zespół dba nieustannie o prawidłowe funkcjonowanie systemu, jego rozwój i aktualizację. Nie musisz się przejmować problemami związanymi z utrzymaniem infrastruktury technicznej!


5.    Ochrona danych, bezpieczeństwo. Komputery mogą ulec awarii lub kradzieży co może narazić Cię na utratę cennych danych. My przechowujemy dane na zabezpieczonych serwerach w zaszyfrowanej postaci. Nasza kopia danych jest na bieżąco aktualizowana. Do szyfrowania danych użyliśmy 128-bitowego certyfikatu SSL, gwarantującego maksimum jakości i bezpieczeństwa. W naszym systemie przyjęliśmy restrykcyjną politykę bezpieczeństwa, opartą na światowych standardach.

 

Dla kogo

Morten to elastyczny system, który sprawdza się w wielu branżach, poniżej kilka, w których system może być wykorzystany:


- gabinety lekarskie

- gabinety masażu

- gabinety SPA

- kluby fitness

- salony fryzjerskie

- salony kosmetyczne

- studia tatuażu 


- adwokatów i prawników

- biur poselskich

 

- kortów tenisowych

- obiektów sportowych i rekreacyjnych

- ośrodków szkolenia kierowców

- sal konferencyjnych

- stajni jeździeckich


- korepetytorów i instruktorów

- trenerów osobistych


- warsztaty samochodowe

- wypożyczalnie samochodów

- wypożyczalnie sprzętu